Co je colortap?

Navštěvujete-li stavební veletrhy a výstavy, jistě jste se již setkali se zajímavou novinkou v oboru povrchových úprav interiérů. Jedná se o tzv. textilní omítky, nazývané též tekuté bezešvé tapety, bavlněné omítky apod. Pochází původně z Japonska, ale rozšířily se již po celém světě a po roce 1989 se dostaly i k nám.

Textilní omítky (neboli též bavlněné tapety) Colortap jsou složeny z přírodních vláken - převážně bavlněných - a vodou rozpustného lepidla, s příměsí zvýrazňujících prvků, jako jsou např. flitry. Po rozmíchání s vodou je lze nanést na jakýkoli pevný povrch v interiéru.

Colortap obdržíte v sáčku jako suchou směs. K vlastní montáži potřebujete jen kbelík, ve kterém se směs rozmíchá s vodou a plastové hladítko, nebo běžnou pistoli na stříkání omítek. Při tloušťce natahované vrstvy 2 mm s jedním balením pokryjete plochu cca 3 m².Colortap má řadu cenných vlastností:


Výhody při nanášení Colortapu:


Colortap nalezne široké uplatnění nejen v obytných prostorách ale i v hotelích, restauracích, kancelářích a obchodech. Colortap lze aplikovat na zdi i stropy, nebo použít pro efektní zvýraznění - např. části stěn, výklenky, překlady, sloupy apod.

Bydlíte v panelovém domě? Vaše umakartové bytové jádro pod Colortapem zkrásní k nepoznání!

Chcete, aby colortap byl omyvatelný? Stačí jej přetřít ochranným lakem na tapety.

Díky colortapu získáte zároveň tepelnou a zvukovou izolaci, zakryjete drobné vady původního podkladu a navíc Vaše interiéry upoutají jedinečným vzhledem, který i po letech bude působit svěže.